Tel. 774415670

Tel. kom. 504 233 441

Windykacja - Koronawirus

Przedsiębiorco ‼️‼️‼️‼️‼️

W obliczy pogarszającej się sytuacji ekonomicznej z uwagi na wprowadzony stan epidemiologiczny nie zwlekaj i już teraz odzyskaj swoje pieniądze z niezapłaconych faktur oraz umów. Kancelaria oferuje specjalistyczną pomoc prawną przedsiębiorcom w zakresie windykacji należności od dłużników.

Zespół adwokatów w oparciu o dotychczasowe doświadczenie, opracował model procesu windykacji wierzytelności zarówno na etapie przedprocesowym jak i również przed sądami powszechnymi oraz Komornikami Sądowymi, który zapewnia skuteczność obsługiwanych spraw. Jako profesjonalna Kancelaria obsługujemy wierzytelności na podstawie faktur, jak i innych dokumentów księgowych czy też umów pożyczek, weksli etc.

Windykacja należności prowadzona jest w oparciu o pro-klienckie podejście, w którym priorytetem jest odzyskanie należności w maksymalnie krótkim okresie, przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych narzędzi dla danej kategorii wierzytelności.

W procesie windykacji nieoceniony jest także czas, dlatego w obecnej sytuacji nie zwlekaj z wystąpieniem do sądu i zabezpieczeniem swoich roszczeń, ponieważ już teraz zmniejszają się Twoje szanse na odzyskanie pieniędzy. Kancelaria w ramach swojej działalność podejmuje najistotniejsze kroki prawne w ciągu 1-2 dni od dnia zlecenia sprawy.

Nawiązując współpracę z Klientami oferujemy korzystne formy wynagrodzenia z odroczonym terminem płatności znacznej części wynagrodzenia do czasu uzyskania przez Klienta swoich wierzytelności, co pozwala Klientom Kancelarii zdecydowanie minimalizować koszty prowadzonych spraw sądowych do niezbędnego minimum.

Zapraszamy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020