Tel. 774415670

Tel. kom. 504 233 441

W  tym rozdziale uruchamiamy dla Państwa Bloga, na którym będziemy publikować artykuły prawne,  związne z prowadzonymi przez kancelarię sprawami.

Mamy nadzieję, że  tematyka poruszana w ramach nn. bloga stworzy naszym czytelnikom oraz klientom zbiór praktycznych i pomocnych informacji w sprawach sądowych. Wierzymy również, że przedstawiona tematatyka wskaże Państwu kierunki w działaniach zarówno na etapie przedprocesowym jak i również już na etapie postępowania sądowego. 

Każdy członek zespołu  kancelarii specjalizuje się  swojej ulubionej dziedzinie prawnej i w związku z tym nasze artykuły będą dotyczyły szerokiego spektrum dziedzin prawa, w tym najczęściej spraw karnych, cywilnych oraz gospodarczych. 

 

pozdrawiam 

Zespół kancelarii adwokackiej Łukasza Piekarczyka 

Miło nam poinformować, że w związku z rozwojem kancelarii adwokackiej  Adwokata Łukasza Piekarczyka z Opola otwarta została nowa filia w Brzegu przy ul.  Bolesława Chrobrego 14D - naprzeciwko Sądu.  Godziny przyjęć  kilentów: Poniedziałek – piątku: 9:00 – 16:00 Możliwe jest również umówienie spotkania także w innych godzinach po uzgodnieniu telefonicznym pod nr: 77 546 74 15 (centrala).    Zapraszamy wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszej profesjonalnej pomocy prawnej zarówno osoby fizyczne jak i również przedsiębiorców     
Kiedy dłużnik nie chce zwrócić należności konieczne jest przeprowadzenie procesu windykacji z udziałem prawnika poprzez wytoczenie sprawy o zapłatę.  Należy jednak pamiętać, iż wytoczenie powództwa o zapłatę to sprawa dosyć złożona. Przed wszczęciem postępowania o zapłatę swoich wierzytelności, każdy wierzyciel powinien zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, a mianowicie: 1. Rodzaj posiadanych dokumentów, świadczących  o spełnienia świadczenia lub wykonaniu usługi. 2. Termin przedawnienia roszczenia.  3. Realne widoki na skuteczność egzekucji prowadzonej przez komornika.   
strona 3 z 4
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019